Dobrosław Mater - Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi
marzec 2024
  • 1

    Wszyscy jesteśmy dziwni

    Nowy i Młodzi
    Mała Scena19:15
    kup bilet
  • 2

    Śmierć komiwojażera

    Dramat
    Duża Scena19:00
    kup bilet
  • 3

    Śmierć komiwojażera

    Dramat
    Duża Scena18:00
    kup bilet
  • 4

    W kieszeni sceny

    Mała Scena10:00
    kup bilet
  • 5
  • 6

    Antygona w Nowym Jorku

    Dramat
    Mała Scena09:00
    kup bilet
  • 7
  • 8

    Testament Szekspira

    Monodram
    Mała Scena10:00
    kup bilet

    Śmieszy cię to?

    Farsa
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    Scena IMPRO

    Komedia
    Mała Scena19:15
    kup bilet

    Scena IMPRO

    Komedia
    Mała Scena21:15
    kup bilet
  • 9

    Śmieszy cię to?

    Farsa
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    Testament Szekspira

    Monodram
    Mała Scena19:15
    kup bilet
  • 10

    Znikomość

    Monodram
    Mała Scena17:15
    kup bilet

    Śmieszy cię to?

    Farsa
    Duża Scena18:00
    kup bilet
  • 11

    W kieszeni sceny

    10:00
    kup bilet
  • 12

    Znikomość

    Monodram
    Mała Scena10:00
    kup bilet
  • 13
  • 14

    Beze mnie jesteś nikim

    Dramat
    Mała Scena10:00
    kup bilet

    Śmieszy cię to?

    Farsa
    Duża Scena19:00
    kup bilet
  • 15

    Śmieszy cię to?

    Farsa
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    Beze mnie jesteś nikim

    Dramat
    Mała Scena19:15
    kup bilet
  • 16

    Hamlet we wsi Głucha Dolna

    Satyra
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    Wszystko o kobietach

    Komedia
    Mała Scena19:15
    kup bilet

    Scena IMPRO

    Komedia
    Mała Scena21:15
    kup bilet
  • 17

    Wszystko o kobietach

    Komedia
    Mała Scena17:15
    kup bilet

    Hamlet we wsi Głucha Dolna

    Satyra
    Duża Scena18:00
    kup bilet
  • 18

    W kieszeni sceny

    10:00
    kup bilet
  • 19
  • 20

    My, psy

    Dla dzieci
    Duża Scena09:00
    kup bilet
  • 21

    Seks dla opornych

    Komedia
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    komedia – Kto nie ma, nie płaci

    Komedia
    Mała Scena19:15
    kup bilet
  • 22

    Seks dla opornych

    Komedia
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    komedia – Kto nie ma, nie płaci

    Komedia
    Mała Scena19:15
    kup bilet
  • 23

    Seks dla opornych

    Komedia
    Duża Scena19:00
    kup bilet

    komedia – Kto nie ma, nie płaci

    Komedia
    Mała Scena19:15
    kup bilet
  • 24

    Praktyka widzenia
    spektakl inspirowany „Teorią widzenia” Władysława Strzemińskiego

    Nowy i Młodzi
    Mała Scena17:15
    kup bilet

    Seks dla opornych

    Komedia
    Duża Scena18:00
    kup bilet
  • 25
  • 26

    Praktyka widzenia
    spektakl inspirowany „Teorią widzenia” Władysława Strzemińskiego

    Nowy i Młodzi
    Mała Scena10:00
    kup bilet
  • 27

    My, psy w kosmosie

    Dla dzieci
    Duża Scena09:00
    kup bilet

    My, psy w kosmosie

    Dla dzieci
    Duża Scena12:00
    kup bilet
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31

Dobrosław Mater

Archiwum Aktorów

Role w Teatrze Nowym

Wachlarz / 1981 r.

KomediaTymoteusz

Jan Maciej Karol Wścieklica / 1976 r.

DramatCzeczobut, pisarz gminny

Operetka / 1975 r.

MuzycznyLokaje

Wesele Figara / 1974 r.

KomediaSwędziłapa - pisarz sądowy, sekretarz Don Guzmana

Ciężkie czasy / 1974 r.

KomediaGębaliński

Medea / 1974 r.

TragediaEgeusz

Don Juan / 1973 r.

KomediaŻebrak

Ameryka / 1971 r.

DramatPollunder

Sprawa Dantona / 1970 r.

DramatObywatel V

Rewizor / 1968 r.

KomediaKrystian Iwanowicz Hubner - lekarz powiatowy

Tkacze / 1968 r.

Dla dzieciChłop

Happy End / 1967 r.

MuzycznyII nieznajomy

Sen srebrny Salomei / 1966 r.

DramatChłop z listem

Dożywocie / 1965 r.

KomediaRafał Lagena

Faust / 1965 r.

TragediaWagner (Pracownia. Obraz 1)

Życie Galileusza / 1965 r.

DramatPan Priuli, kurator uniwersytetu padewskiego

Drewniana miska / 1965 r.

DramatJames Forsythe, dyrektor zakładu dla starców

Pan Geldhab / 1964 r.

KomediaKrawiec

Wybór / 1964 r.

DramatProf. Szczujniak

Wicek i Wacek / 1964 r.

KomediaZabawnicki

Księżniczka Turandot / 1963 r.

KomediaTimur, król Astrachanu

Dyplomaci / 1963 r.

KomediaSzpakowski

Hamlet / 1960 r.

TragediaOzryk, dworzanin

Kuglarze / 1960 r.

FarsaMgr Prot, recepcja-propaganda

Dwaj panicze z Werony / 1958 r.

KomediaŚpieszak, sługa Walencja

Żywot Józefa / 1958 r.

DramatOrszak Bachusa

Kram z piosenkami / 1957 r.

MuzycznyGoście kuligowi

Miarka za miarkę / 1956 r.

KomediaPompejusz, sługa pani Przepieczonej

Noc listopadowa / 1956 r.

TragediaSatyr III

Don Juan / 1955 r.

KomediaOrszak don Karlosa i don Alonza

Maturzyści / 1955 r.

DramatKarol Jurkiewicz, uczeń klasy maturalnej

Wesele Figara / 1955 r.

KomediaFigaro - służący Hrabiego i burgrabia zamku

Łaźnia / 1954 r.

KomediaWelocypedkin - robotnik

Latarnia / 1954 r.

KomediaZajączek - bakalarz

Domek z kart / 1954 r.

KomediaLucjan Juraszek, dziennikarz

Dziewczyna z dzbanem / 1953 r.

KomediaMartin, sługa

Pociąg do Marsylii / 1952 r.

DramatRigogne, żołnierz

Poemat pedagogiczny / 1951 r.

DramatKuźma, kolonista

Zwycięstwo / 1950 r.

DramatCzesław Kamiński, pomocnik w młynie, członek ZMP