Scena IMPRO

Występują:

Jolanta Jackowska

Michał Kruk

Konrad Michalak

Magdalena Prochasek

Kamila Salwerowicz

Antoni Włosowicz

O spektaklu

Impro przebojem zdobywa sceny  i serca publiczności na całym świecie. Za co pokochaliście improwizowane spektakle? Za błyskotliwe i szalenie zabawne wykorzystywanie i interpretację podrzucanych przez was, czyli widzów, sugestii. Aktorki i aktorzy Sceny IMPRO Teatru Nowego realizują wszystkie wasze pomysły, nawet te najbardziej zwariowane. Dzięki temu improwizowane spektakle za każdym razem są inne i zaskakujące, pełne niewiadomych. To Wy tworzycie scenariusze wymyślając nam role, proponując miejsca akcji, narzucacie styl i sposób gry. Efekty często zaskakują także i nas! Gwarantujemy, że po pierwszej wizycie dołączycie do grona miłośników naszej Sceny IMPRO.


IMPRO Shoty! Najbardziej dynamiczny i zróżnicowany spektakl, złożony z krótkich gier improwizowanych z aktywnym udziałem publiczności. Ale bez obaw, nikogo nie wciągamy na scenę, prosimy Was tylko o sugestie przed każdą z odgrywanych scenek.

 

A niech to miłość! , czyli improwizowana, „pełnometrażowa” komedia romantyczna. Prosimy publiczność o kilka drobnych podpowiedzi – kim są bohaterowie, czym się zajmują, co lubią, itp. Wykorzystamy je w najpiękniejszej historii o miłości.  Będzie zabawnie i wzruszająco, czasem dwuznacznie, czasem bardzo śmiesznie, ale zawsze romantycznie.

 

Romans z mordercą – improwizowana komedia kryminalna. Zaczyna się niewinnie, a potem widzowie decydują kto zginie i w jaki sposób. Czy uda nam się wykryć mordercę? I co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami.

 

Paleta singli, czyli komedia improwizowana. Troje bohaterów, a każdy z nich – bez pary. Bezskutecznie szukają miłości. Dlaczego, pomimo wielu prób, wciąż są samotni? Czy uda im się wreszcie odmienić złą passę nieudanych randek? Czy ktoś z nich ułoży sobie życie w związku? A jeśli tak, to z kim? Z Waszą pomocą będą próbowali znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania.

 

Najbliższe spektakle

04.05.2024

Sobota

21:15

Scena IMPRO

komedia improwizowanaIMPRO Shoty!

04.05.2024   sob   21:15

Mała Scena

więcejkup bilet

18.05.2024

Sobota

21:15

Scena IMPRO

improwizowana komedia romantycznaA niech to miłość!

18.05.2024   sob   21:15

Mała Scena

więcejkup bilet

31.05.2024

Piątek

21:15

Scena IMPRO

komedia improwizowana inspirowana przysłowiamiW maju jak w gaju

31.05.2024   pt   21:15

Mała Scena

więcejkup bilet

Aktorzy

Jolanta Jackowska

Magdalena Prochasek

Kamila Salwerowicz

Michał Kruk

Konrad Michalak

Antoni Włosowicz