Łukasz Gosławski

W 2011 ukończył Wydział Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie (obecnie AST), filię we Wrocławiu. Wystąpił w trzech spektaklach dyplomowych na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Po festiwalu, otrzymał etat w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka, gdzie pracuje do dziś. Od 2015 roku występuje również gościnnie w Teatrze Capitol w Warszawie.

W 2014 roku założył ekologiczną markę modową WISŁAKI, inspirowaną chronionymi gatunkami zwierząt z warszawskiej Wisły. W marce pełnił funkcję managera oraz szefa marketingu i komunikacji marki. W 2016 roku ukończył studia na kierunku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi. Od 2017 roku jest współzałożycielem i Prezesem Fundacji Ambasada Kultury, z którą realizuje projekty: teatralne, artystyczne, badawcze, podróżnicze oraz projektuje tematyczne strony i portale internetowe.

Aktor teatralny i filmowy, producent, dziennikarz, konferansjer, dyrektor kreatywny, podróżnik, manager modowy. Interesuje się mediami, kulturą, sztuką, teatrem, filmem, historią oraz nowymi technologiami.

WIĘCEJ