Oferta wynajmu

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Wyjątkowa atmosfera, przestrzenne wnętrza, oprawa artystyczna na najwyższym poziomie, profesjonalna obsługa techniczna i ponad 70 lat doświadczenia, a wszystko w samym centrum miasta.

Teatr Nowy dysponuje salami i sprzętem umożliwiającym organizację spotkań biznesowych, bankietów, konferencji i szkoleń. Do Państwa dyspozycji są dwie sceny (Duża Scena z widownią dla 380 osób oraz Mała Scena z widownią dla 142 osób), Foyer Dużej Sceny (222 m2) oraz Foyer Małej Sceny (225 m2).

Wszystkie dostępne przestrzenie są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (podjazdy, windy, system TOTUPOINT).

 

Każda oferta dla firm i osób prywatnych jest przygotowywana indywidualnie. W razie potrzeby służymy poprowadzeniem imprezy lub konferansjerką w wykonaniu aktorów i aktorek z zespołu Teatru Nowego.

Oprócz wynajmu przestrzeni zachęcamy również do wykupu spektakli na wyłączność. Pełna oferta aktualnie granych przedstawień znajduje się TUTAJ.
Firmom oferujemy promocyjne ceny biletów dla pracowników, organizację bankietów w przestrzeni foyer, warsztaty i oprowadzania po kulisach teatru.


KONTAKT:

W sprawie wynajmu przestrzeni, kupna spektaklu na wyłączność, lub organizacji warsztatów prosimy o kontakt z pracownicami Biura Organizacji Widowni i Reklamy Teatru Nowego: KONTAKT, lub pod numerem telefonu: 42 636 08 47.

W sprawach promocyjnych cen biletów dla pracowników firm i voucherów podarunkowych prosimy o kontakt ze specjalistką od sprzedaży: KONTAKT lub pod numerem telefonu:  42 630 20 86 | 601 432 520

POBIERZ OFERTĘ W PDF