Spokojnych Świąt Wielkanocnych
Pięknego czasu na nadchodzące Święta Wielkanocne, pełnego radości, spokoju i nadziei życzy Zespół Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi.
Pięknego czasu na nadchodzące Święta Wielkanocne, pełnego radości, spokoju i nadziei życzy Zespół Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi.
Nowych szans, nowych wyzwań, nowych marzeń, nowych spełnień, wzruszeń i zachwytów, nowych ludzi, nowych miejsc, ciągle nowych powodów do radości na Święta i Nowy Rok życzy Dorota Ignatjew z zespołem Teatru Nowego.