teatr +

Pociąg do teatru

Pociąg do teatru to specjalna oferta przygotowana przez Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Łódzką Kolej Aglomeracyjną oraz sieć Hoteli Boutique, która pozwoli widzom na spędzenie w Łodzi twórczego weekendu. Współpraca zakłada honorowanie wzajemnych świadczeń pomiędzy partnerami, z których skorzystają widzowie Teatru Nowego podróżujący do Łodzi Łódzką Koleją Aglomeracyjną i nocujący w sieci Hoteli Boutique.

 

Oferta, ważna jedynie przy zakupie przez internet, zakłada:

  • przy zakupie biletu na spektakl Teatru Nowego widz otrzymuje 20% rabatu na bilet Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na jednorazowy przejazd z Warszawy do Łodzi oraz na przejazd Warszawa-Łódź-Warszawa (przy jednoczesnym zakupie w obie strony)
  • przy zakupie biletu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na jednorazowy przejazd z Warszawy do Łodzi oraz na przejazd Warszawa-Łódź-Warszawa (przy jednoczesnym zakupie w obie strony) widz otrzymuje 20% rabatu na bilet na spektakl Teatru Nowego
  • widz posiadający bilet na spektakl Teatru Nowego oraz bilet Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na jednorazowy przejazd z Warszawy do Łodzi otrzymuje 20% rabatu na nocleg w sieci Hoteli Boutique w Łodzi (do wykorzystania w dniu grania spektaklu, na który wystawiony jest bilet)

Chcemy Państwa zachęcić do skorzystania z bogatej oferty repertuarowej Teatru Nowego, w tym spektakli, których premiery planowane są do końca 2017 i w 2018 roku, min. Fabryka muchołapek w reż. Andrzeja Barta, Szewcy w reż. Jerzego Stuhra, Lolita w reż. Tomasza Cyza oraz Kto się boi Virginii Woolf? w tłumaczeniu Jacka Poniedziałka i reż. Grzegorza Chrapkiewicza.


Termin rozpoczęcia współpracy: 9 października 2017 r.