teatr +

Edukacja w Nowym

Oferta edukacyjna w sezonie 2019/2020

 

Propozycje stałe na zamówienie dla grup zorganizowanych

 

SPACER PO TEATRZE

zwiedzanie kulis Teatry Nowego, zaglądanie w tajemne przestrzenie teatru. Dla dzieci w wieku szkolnym. Cena biletu: 10 zł / osoba.

 

WARSZTATY TEATRALNE 

na zamówienie organizujemy warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz grup zorganizowanych. Zakres i tematyka jest uzależniona od oczekiwań i specyfiki grupy. Warsztaty połączone z oprowadzaniem po kulisach i pracowniach teatru. Czas trwania warsztatów: 90 minut. Cena za 15 zł / osoba.

 

PRACUJ W TEATRZE

oprowadzanie po pracowanich, działach i magazynach teatru, rozmowa z pracownikami teatru. Zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia i zawodu. Proponowana jest jako pomoc doradcza. Cena 10 zł / osoba.

 

URATUJ SPEKTAKL

gra teatralna - warsztaty z inscenizowaną podróżą po teatrze na wzór gry jest planszą, a wygraną jest uratowany spektakl. Zajęcia dla młodzieży w wieku szkolnym. Cena 20 zł/osoba. 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Informacje i zapisy: edukacja@nowy.pl 

 

Propozycje indywidualne

 

DAJ RODZINĘ ZA KURTYNĘ

cykl niedzielnych warsztatów familijnych, w których rodzice i dzieci spędzają czas na zabawach teatralnych na scenie pod opieką aktorów Teatru Nowego. Czas trwania warsztatów: 90 min. Cena 10 zł / osoba.

 

Bilety można kupić w kasie teatru lub online

 

LATO W NOWYM / ZIMA W NOWYM 

półkolonie teatralne dla dzieci i młodzieży organizowane w czasie wolnym od zajęć szkolnych, przez aktorów Teatru Nowego.

Informacje dotyczące zdarzeń przed wydarzeniami. 

 

TEATRALNIA (wy) BAWIALNIA

spektakl z opieką nad dziećmi. Możesz obejrzeć spektakl, podczas gdy Twoje Dziecko weźmie udział w teatrach warsztatach. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4 - 12 lat. Cena na kosztowności pozostaje z cennikiem, kosztem opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Jeśli masz więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz po 5 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, o wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapraszamy do 15 minut przed spektaklem, odbiór dziecięcy 20 minut po jego otwarciu,

 

Spektakle z Teatralną (wy) Bawialnią oznaczone w repertuarze