teatr +

Edukacja w Nowym

Oferta edukacyjna w sezonie 2020/2021

 

Propozycje stałych zamówień dla grup zorganizowanych

 

SPACER PO TEATRZE

zwiedzanie kulis Teatru Nowego, zaglądanie w tajemne przestrzenie teatru. Dla dzieci w wieku szkolnym. Cena biletu: 10 zł / osoba.

 

WARSZTATY TEATRALNE 

na zamówienie organizujemy warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz grupy zorganizowanych. Zakres i tematyka jest uzależniona od oczekiwań i specyfikacji grupy. Warsztaty związane z oprowadzaniem po kulisach i pracowniach teatru. Czas trwania warsztatów: 90 minut. Cena za 15 zł / osoba.

 

PRACUJ W TEATRZE

oprowadzanie po pracowanich, działach i magazynach teatru, rozmowa z pracownikami teatru. Zajęcia związane z kierunkiem kształcenia i zawodu. Propozycja przeznaczona szczególnie dla młodzieży szkolnej w ramach zajęć z zakresu doradztwa zawodowego. Cena 10 zł / osoba.

 

URATUJ SPEKTAKL

gra teatralna - warsztaty z inscenizowaną podróżą po teatrze na wzór gry miejskiej, gdzie przestrzeń teatru jest planszą, a wygraną uratowany spektakl. Zajęcia dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Cena 20 zł / osoba. 

Informacje i zapisy: edukacja@nowy.pl 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

  

 

Projekt współfinansowany z dotacji Urzędu Miasta Łodzi.

 

 

 

Propozycje indywidualne

 

DAJ RODZINĘ ZA KURTYNĘ

cykl niedzielnych warsztatów familijnych, podczas których rodzice wraz z dziećmi zwiedzają kulisy Teatru Nowego. Czas trwania: 90 min. Cena 10 zł / osoba.

Bilety do nabycia w kasie teatru lub online

 

TEATRALNIA (wy)BAWIALNIA online

Z okazji Dnia Dziecka Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi przygotował otwarcie Teatralnej (wy)Bawialni w sieci! Zapraszamy wszystkie dzieciaki wraz z rodzicami i opiekunami przed ekrany! To na pewno będzie pożytecznie i kreatywnie spędzony czas przed komputerem.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

 

TEATRALNA (wy)BAWIALNIA

spektakl z opieką nad dziećmi. Możesz oglądać spektakl, podczas gdy Twoje dziecko weźmie udział w teatralnych warsztatach. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4 - 12 lat. Cena biletu na spektakl pozostaje zgodna z cennikiem, a koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Jeśli masz więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz po 5 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc. Zapraszamy do teatru 15 minut przed porównaniem spektaklu, a po odbiorze dziecka najpóźniej później 20 minut po jego podzieleniu.

 

Spektakle z Teatralna (wy) Bawialnią oznaczone w repertuarze