teatr +

Edukacja w Nowym

Oferta edukacyjna w sezonie 2019/2020

 

Propozycje stałe na zamówienie dla grup zorganizowanych

 

SPACER PO TEATRZE

zwiedzanie kulis Teatru Nowego, zaglądanie w tajemne przestrzenie teatru. Dla dzieci w wieku szkolnym. Cena biletu: 10 zł / osoba.

 

WARSZTATY TEATRALNE 

na zamówienie organizujemy warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz grup zorganizowanych. Zakres i tematyka jest uzależniona od oczekiwań i specyfiki grupy. Warsztaty połączone z oprowadzaniem po kulisach i pracowniach teatru. Czas trwania warsztatów: 90 minut. Cena za 15 zł / osoba.

 

PRACUJ W TEATRZE

oprowadzanie po pracowanich, działach i magazynach teatru, rozmowa z pracownikami teatru. Zajęcia związane z wyborem kierunku kształcenia i zawodu. Propozycja przeznaczona szczególnie dla młodzieży szkolnej w ramach zajęć z zakresu doradztwa zawodowego. Cena 10 zł / osoba.

 

URATUJ SPEKTAKL

gra teatralna - warsztaty z inscenizowaną podróżą po teatrze na wzór gry miejskiej, gdzie przestrzeń teatru jest planszą, a wygraną jest uratowany spektakl. Zajęcia dla młodzieży w wieku szkolnym. Cena 20 zł/osoba. 

Informacje i zapisy: edukacja@nowy.pl 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

Projekt współfinansowany z dotacji Urzędu Miasta Łodzi.

 

 

Propozycje indywidualne

 

DAJ RODZINĘ ZA KURTYNĘ

cykl niedzielnych warsztatów familijnych, podczas których rodzice wraz z dziećmi zwiedzą kulisy Teatru Nowego. Czas trwania: 90 min. Cena 10 zł / osoba.

Bilety można kupić w kasie teatru lub online

 

Terminy najbliższych spotkań: 

10 listopada godz. 12.00

1 grudnia godz. 12.00

 

 

LATO W NOWYM / ZIMA W NOWYM 

półkolonie teatralne dla dzieci i młodzieży organizowane w czasie wolnym od zajęć szkolnych, przez aktorów Teatru Nowego.

Szczegółowe informacje przed wydarzeniami. 

 

TEATRALNIA (wy) BAWIALNIA

spektakl z opieką nad dziećmi. Możesz obejrzeć spektakl, podczas gdy Twoje dziecko weźmie udział w teatralnych warsztatach. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4 - 12 lat. Cena biletu na spektakl pozostaje zgodna z cennikiem, a koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Jeśli masz więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz po 5 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapraszamy do teatru 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu, a po odbiór dziecka najpóźniej 20 minut po jego zakończeniu.

 

Spektakle z Teatralną (wy)Bawialnią oznaczone w repertuarze