o teatrze

zespół

DYREKCJA

 

Krzysztof Dudek – dyrektor teatru
Maciej Wojtyszko – dyrektor artystyczny
 

Zespół Artystyczny

 

 

Zespół Aktorski:

Paweł Audykowski, Wojciech Bartoszek, Monika BuchowiecPrzemysław Dąbrowski, Barbara Dembińska, Wojciech Droszczyński, Maria GładkowskaŁukasz Gosławski, Jolanta Jackowska, Malwina Jelistratow, Magdalena Kaszewska, Gracjan Kielar, Beata Kolak, Agnieszka Korzeniowska, Dariusz Kowalski, Michał Kruk, Tomasz KubiatowiczMarek Lipski, Konrad Michalak, Adam MortasMirosława Olbińska, Wojciech Oleksiewicz, Aleksandra PosielężnaKrzysztof Pyziak, Kamila Salwerowicz, Piotr Seweryński, Sławomir Sulej, Lucyna Szierok-Giel, Bartosz TurzyńskiKatarzyna Żuk.

 

organizator pracy artystycznej:

Julia Galewicz-Kwaśniewska

 

inspicjentki :

Teresa Hajman, Hanna Molenda, Agnieszka Choińska

  

Dział Producji i Eksploatacji

 

Marcin Sosnowski – kierownik działu

Alicja Wierzchosławska – zastępca kierownika działu

Radosław Pietrasiak – kierowca/zaopatrzeniowiec

 

pracownie i obsługa przedstawień

 

pracownia elektroakustyczna:

Piotr Bruszewski, Bartosz Grabowski, Wiesław Rożniatowski, Ryszard Sosnowski, Kamil Urbanowicz

 

stolarnia:
Robert Kędzierski

 

ślusarnia:

Wacław Łopaczyński

 

pracownia krawiecka:

Małgorzata Krasuń, Barbara Kędzierska, Grzegorz Puchacz

 

charakteryzatornia:

Bożena Kobierzycka, Małgorzata Zawadzka-Lewik

 

rekwizytorzy:

Elżbieta Szymczak, Piotr Malec

 

pracownia plastyczna:

Jarosław Kluszczyński, Monika Prajs

 

tapicer:

Piotr Nowosielski

 

garderobiane:

Beata Łuczak, Iwona Pijanowska

 

obsługa sceny:

Paweł Jaśniak, Michał Jeziorski, Grzegorz Pawłowski, Adam Sobczyński, Marek Szymański, Dariusz Wojtkun

 

magazyn kostiumów:
Monika Prajs

 

konserwator:

Andrzej Sosnowski

 

Zespół Administracyjny

 

Dział Księgowo-Administracyjny:

Bernarda Ambrożkiewicz – kierownik działu/ główna księgowa

Ewelina Bulińska – zastępca głównej księgowej

Magdalena Kurowska – zastępca kierownika działu ds. administracyjnych

Jacek Dudek – zastępca kierownika działu ds. gospodarczych

Aneta Koralewska – specjalista ds. kadr

Anna Frątczak – specjalista ds. płac

Jerzy Michalak – kasjer kasy głównej

Maja Iwińska – obsługa sekretariatu

Artur Błażyński – inspektor RODO
Marek Hałat – konserwator
Bogusław Doryń – specjalista ds. elektro-energetycznych

Grażyna Kowalska – sprzątaczka

Bożena Krzesińska – sprzątaczka

Paulina Piórkowska – sprzątaczka

Halina Tarczewska – sprzątaczka

Bożena Bobowicz – sprzątaczka

Kazimiera Graf – praczka

 

Dział Marketingu i Obsługi Widzów:

Małgorzata Gaduła-Zawratyńska – kierownik działu

Bolesław K. Galczak – zastepca kierownika działu ds. promocji,

Elżbieta Kujawińska – zastepca kierownika działu ds. sprzedaży

Katarzyna Mańko –  specjalista ds. marketingu

Jarosław Murawski –  specjalista ds. artystycznych i literackich

Beata Pielesiak –  specjalista ds. marketingu

Rafał Zięba – archiwum (biblioteka)

kasjerki:

Barbara Augustyniak

Dorota Woźniakowska

  

do góry