bilety

teatralna (wy)bawialnia

spektakl z opieką nad dziećmi

Dokładamy cegiełkę do obalania mitu jakoby posiadanie dzieci i aktywne życie kulturalne wzajemnie się wykluczały. U nas już nie! Teraz w Teatrze Nowym możesz obejrzeć spektakl, podczas gdy twoje dziecko weźmie udział w teatralnych warsztatach. Twórcza zabawa pod opieką znakomitych animatorów teatralnych sprawi, że twoja pociecha również pokocha teatr. Zapraszamy do Teatralnej (wy)Bawialni!

 

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-12 lat. Cena biletu na spektakl pozostaje zgodna z cennikiem, a koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Jeśli masz więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz po 5 zł. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapraszamy do teatru 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu, a po odbiór dziecka najpóźniej 20 minut po jego zakończeniu.

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z pierwszej Teatralnej (wy)Bawialni.

 

Sprawdź najbliższe spektakle z Teatralną (wy)Bawialnią w repertuarze teatru.

 

 

Regulamin projektu Teatralna (wy)Bawialnia

w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Obowiązuje od 1 marca 2016

 

 1. Usługa realizowana jest w trakcie trwania wybranych spektakli w siedzibie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, ul. Zachodnia 93.
 2. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat.
 3. Z opieki podczas spektakli korzystają tylko dzieci. Rodzic/opiekun przebywa w tym czasie na spektaklu Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.
 4. Jednorazowy koszt opieki nad dzieckiem wynosi 10 zł. Rodzic/opiekun z więcej niż jednym dzieckiem za każde kolejne dopłaca kwotę 5 zł.
 5. Na spektakl z  opieką nad dziećmi w ramach Teatralnej (wy)Bawialni obowiązują wcześniejsze zapisy: telefonicznie (tel. 42 630 20 86) lub mailowo (e-mail: bow@nowy.pl) minimum 2 dni przed spektaklem.
 6. Bilety dla dzieci w ramach Teatralnej (wy)Bawialni można kupić tylko w kasie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi (ul. Zachodnia 93) za okazaniem biletu na dany spektakl.
 7. Teatr nie podejmuje się opieki nad dzieckiem, które jest chore/przeziębione, a jego stan zdrowia może spowodować pogorzenie stanu zdrowia pozostałych uczestników.
 8. Opieka nad dziećmi sprawowana jest od momentu przyjęcia dziecka tj. najwcześniej 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu do momentu odebrania dziecka przez rodzica/opiekuna tj. najpóźniej 20 minut po zakończeniu spektaklu oraz podczas przerwy w spektaklu.
 9. Przyjmowanie i odbieranie dziecka odbywa się w miejscu wyznaczonym przez Teatr Nowy.
 10. W wyjątkowych okolicznościach Teatr zastrzega sobie prawo do wywołania rodzica/opiekuna ze spektaklu.
 11. Rodzic/opiekun dziecka ponosi odpowiedzialność prawną i materialną za szkody na osobach i mieniu wyrządzone przez swoje dzieci.
 12. Teatr nie odpowiada za rzeczy pozostawione na terenie Teatru.
 13. Pracownicy Teatru nie są uprawnieni do podawania dziecku lekarstw, posiłków i napojów.